4 ролі, заважають жінці вийти заміж

4 ролі, заважають жінці вийти заміж

30 травня 2018, 09:32 | Психологія

Кожна жінка має ряд установок, які заважають. Це в тому числі і образи, які вона на собі носить.

Зазвичай у жінки всього дві або три заїжджені вбудовані ролі, якими вона автоматично користується. Можливо, вони саме ті, від яких варто позбутися, передає Ukr.Media .

Застрягаючи в не самих приємних чоловічому погляду ролях, жінка не усвідомлює, що вони є тими шкідниками, які стоять на шляху до коханої людини і гармонії в особистих стосунках.

Але давайте поговоримо про конструктивні, плідні образи жінки, які призводять до гармонійного образу дружини.

Якщо ми оглянемося назад, в минуле, то побачимо, що з часом сталося перерозподіл чоловічих і жіночих ролей. Стародавня жінка сиділа в печері, підтримувала вогонь, народжувала дітей і робила все, щоб потомство залишилося. Вона піклувалася про чоловіка, який повертався з полювання, заваливши мамонта, і її чоловік брав на себе всі взаємодію з зовнішнім світом.

Але минали століття, і ролі чоловіка і дружини розширювалися. Інше життя, інше сприйняття положення в суспільстві. Які ж головні ролі існують на даний момент?

Жінка-дружина

Це ідеальний баланс у житті жінки. Вона створює домашнє вогнище, сімейний затишок, підтримує в будинку гармонію. Вона культивує добру атмосферу і теплоту душевних людських відносин, зберігає сімейне взаєморозуміння. Вона є справжньою душею щасливої сім ї, фея комфортної обстановки. В її домі спокійно і гармонійно, тут можна дозволити собі розслабитися, не побоюючись, що тебе не зрозуміють. Вона розвиває і інтимні відносини, які є важливою складовою спільного життя. Така жінка – центр всесвіту своєї сім ї, і саме до цього потрібно прагнути.

Як стати жінкою-дружиною? Вона складається з багатьох складових. Давайте розглянемо ці ролі, які є частиною пазла. Народжується дитина, він росте, і ось вже з немовля перетворюється на дівчинку. Хто ж вона, жінка-дівчинка?

Перша роль: дівчинка і дівчина

Жінка-дівчинка поводиться як маленька дитина, незалежно від того, скільки їй років.

Вона постійно перебуває в пошуках підтримки і турботи, проситься на ручки . Інфантильна, не приймає рішення самостійно, бо психологічно незріла, мала. Зате постійно вередує, дується, ображаєшся на всіх і кожного. Але у цієї жінки-дівчинки є і свої позитивні риси. Наприклад, вона безпосередня, тому вміє щиро радіти, захоплюватися. Поруч такої захопленої дівчинкою чоловік відчуває себе сильним, важливим, він відчуває своє чоловіче призначення. Цю роль в жодному разі не можна вмикати на перших побаченнях, а тільки тоді, коли вже почалися відносини і чоловік уже визначив для себе вашу значимість.

Жінка-дівчина усвідомлює свою привабливість, вміє включати чоловіків своєї жіночої енергетикою.

Вона вже підросла і стала більш свідомою, користується жіночими чарами, впливаючи ними на представників сильної статі. Приходить розуміння жіночої натури, яка може впливати на інших. Але у цього стану є істотний мінус – відсутність стабільності, тверезості мислення і жіночої мудрості, які даються з віком і життєвим досвідом. Багато на емоції та афекти, з підлітковою категоричністю.

Друга роль: мама і бабуся

Жінка-мама. Основне призначення жінки – народжувати, продовжувати свій рід. Маленькі дівчинки вже беруть пупсів на ручки і хитають їх, це закладено в нашій суті спочатку, природою. Але материнський інстинкт крім дітей не переноситься і на її чоловіка. Вона не "ненька" для свого чоловіка, а в його очах є продовжувачкою роду, гідною того, щоб бути матір ю його дітей.

Якщо чоловік не відчує в жінці потенціал для материнства, він ніколи не зробить їй пропозиції.

Жінка-бабуся – природне, природне становлення жінки.

Вона може стати бабусею своїм онукам, подарувавши їм своє тепло і ласку, якщо до цього реалізувала себе, як мама, як дружина і як особистість. Вона розуміє і добра, повна чесноти і світла, гармонійна в своєму статусі. Якщо ж такої реалізації не сталося, вона може стати старої суперечною бабця біля під їзду на лавочці. Вічно брюзжащая і всім незадоволена, як стара біля розбитого корита.

Третя роль: богиня і мудра правителька

Жінка-богиня – це та, хто надихає і творить, наповнює всіх своєю теплотою та енергією.

Щоб дарувати мир і гармонію, жінка повинна прибирати зі свого серця все розчарування і образи, цінувати всіх тих, хто з нею поруч. Її акцент повинен бути переміщений на те, що дозволить їй реалізовувати творчий початок і успіх. Вона – муза, що надихає свого чоловіка, і поруч з такою жінкою він розквітає, бо вона не ставить себе вище всіх. Більш того, в одній жінці може існувати кілька богинь, примножуючи образ жінки.

Багато пані очікують від свого партнера відповідальності, але чоловіки не поспішають такими бути. Але всі вони хочуть бути натхненними на дії і тоді з радістю беруть її на себе, з бажанням захищати і опікати свою жінку. Богиня якраз спонукає коханого на ці дії.

Жінка – мудра правителька ця роль вміє і знає, куди і як правильно вибудовувати свої відносини в довгостроковій перспективі.

Вона м яко направляє чоловіка діяти в потрібному напрямку. Вона вміє дивитися в майбутнє відносин, має жіночою мудрістю і знає, як правильно вибудовувати відносини. Якщо жінка цього не розуміє, вона може довго чекати пропозиції, і так його і не дочекатися або розлучитися з коханим їй людиною.

Але її щастя не залежить тільки від того, чи є поруч з нею кохана людина. У неї є свої інтереси, коло захоплень, улюблені справи. Вона реалізована в професії, міцно стоїть на ногах. Така жінка сама в собі знаходить витоки свого внутрішнього горіння, і вони вже не залежать винятково від зовнішніх факторів. Саме таким вдається знайти своє щастя з справжніми чоловіками.

Четверта роль: мила подруга, кохана діва

Жінка – мила подруга. Її чоловік сприймає саме як свою цікаву єдину, виділяє з натовпу.

Її чоловік виділяє серед всіх своїх друзів і знайомих. Він переймається за неї, приділяє час, намагається пізнати краще. Мила подруга вміє відмінно розкривати грані своєї особистості і зацікавлювати чоловіка своїм внутрішнім змістом. Вона прекрасно знає межі своєї привабливості, не переходить їх і тому їй вдається гармонійно складати свої стосунки з чоловіками.

Жінка – кохана діва – та, хто вміє керувати своїми інстинктами, вона приваблива і чуттєва. Це та, кого любить чоловік.

Вона творча, чуттєва, пристрасна, спокушає і захоплює. Пристрастна енергія – це енергія життя, дана нам від народження, і вона знає про цю свою колосальну силу і вміло використовує її у відносинах. Крім пристрастної це і творча енергія. Коли ми не пригнічуємо її, а даємо їй вихід, свідомо розвиваємо, культивуємо її, то наше життя усвідомлено стає насиченою і яскравою.

У всіх ролей є свої плюси, і від кожної з них треба взяти все позитивне і позитивне і втілити в жінці-дружині. Це і буде ідеальним збалансованим багатогранним чином. Але як створити в собі цей образ?

В першу чергу усвідомте свою роль або симбіоз ролей (наприклад, будучи для чоловіком і жилеткою, і вічної подругою). Хто ви на даний момент? Проаналізуйте стосунки з чоловіками. Їх поведінка, це ефект дії вашої ролі.

Якщо вас звуть просто в інтимні стосунки без серйозних намірів, швидше за все, ви коханка. Цю роль варто приберегти лише для спальні зі своїм чоловіком, і ніхто її бачити більше не повинен, інакше вам будуть надходити непристойні пропозиції. Якщо ви перебуваєте у френд-зоні і з вами не більш ніж приємно спілкуються – ви мила подруга. І так – по всіх ролях.

Наступний етап – трансформація. Переміщайтеся в суміжних ролях. Нехай захоплена дівчинка переходить в дівчину з її усвідомленою привабливістю, і її спонтанність і захопленість буде поєднуватися з фізичною привабливістю. Коханка піде від ролі зручною жінки, створить стимул для свого обранця для серйозних стосунків, бо змінить у його очах свій статус. Вона почне надихати чоловіка на серйозні відносини і, немов богиня і ролі правительки, буде акуратно направляти корабель сімейного щастя до райської гавані. Мила подруга, яку розглядали як приятельку для бесіди, додасть трохи загадки і постарається переміститися в роль коханої діви, яку чоловік полюбить вже як жінку. Мудра мама і бабуся з її чеснотами стане тією, кого чоловік захоче побачити в ролі мами своїх дітей.

Розумне поєднання всіх ролей дає нам прекрасну, улюблену жінку-дружину, до якої треба прагнути. І дійсно зацікавити будь-якого чоловіка, навіть самого серйозного і статусного, може тільки така повна особистість.

Підписуйтесь на новини UkrMedia в Telegram Поради психолога Відносини Повернутись у рубрику Стрічка новин Схожі Помилки у заповненні профілю в соціальних мережах, які заважають розпочати нові відносини "Шанси на розлучення найменші": Психологи пояснили, у якому віці найкраще виходити заміж На що замінити питання "Як справи?", яке викликає у багатьох роздратування Ознаки того, що для чоловіка ви не кохана, а просто зручна жінка у стосунках "Це його рівень": Щоб зрозуміти, який чоловік, подивіться на його жінку Останні новини Найбільш невдала різниця у віці між подружжям Рецепт сніданку в скарбничку! Яйця пашот по-новому: дуже красиво та просто Небезпечні фрукти: як прибрати з життя пестициди Гороскоп на 10 червня 2024 — що обіцяють астрологи Поширені міфи про пір яні та пухові подушки, у які час перестати вірити Популярні "Дитина виросте впевненою в собі людиною": Запам ятайте це просте, але дуже важливе правило виховання З якими людьми не слід спілкуватися — мудра порада Авіценни Ці 5 неочевидних ознак говорять про те, що ваша дитина виросте токсичною людиною Яких правил варто дотримуватися, щоб подруга чоловіка не перетворилася на коханку Те, як ви тримаєте смартфон, багато говорить про вашу особистість Зараз читають Названо ознаки депресії, про які ви можете не підозрювати, вважаючи нормою "Правило трьох хвилин": ось що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка "Перестаньте грати з дитиною у демократію": Велика помилка давати дитині право вибору Друзі, які використовують вас, часто говорять ці 7 фраз Як виховати впевнену в собі дівчинку: декілька порад батькам Авто Бізнес Езотерика Їжа Культура Медицина Мода та краса Наука та техніка Психологія Розваги Сад та город Спорт Тварини У світі Стрічка новин © UkrMedia інтернет-газета. 2011 - 2024. Всі права захищені.
Використання матеріалів сайту можливе тільки при наявності прямого, відкритого для пошукових систем, посилання.
Posted 28 Comments